Татарбунарськиий район Одеської області

Адміністративний центр – місто Татарбунари.

Територія району на південному сході омивається Чорним морем, берегова лінія якого розчленована озерами Сасик,Шагани, Бурнас, Алібей, Хаджидер, Карачаус які відокремлені від моря піщаними насипами. Район лежить у межах Причорноморської низовини. За характером рельєфу район являє собою рівнину з основним напрямком схилу — з півночі на південь. Територія являє собою водороздільне плато, яке перехрещується з півдня на північ долинами пересихаючих річок та балок (Дракуля, Нерушай, Казійська, Адиіса та ін.). Територією району протікають такі річки: Когильник, Фонтанка, Сарата, Алкалія, Хаджидер. Район має вихід до Чорного моря. Більше третини морських пляжів Одещини припадає на Татарбунарський район.

Район характеризується помірно-континентальним кліматом з високими річними добовими температурами та малою кількістю опадів.

Район перетинає автошлях міжнародного значення E58 (Рені—Одеса—Ростов-на-Дону) та E87 (Одеса—Рені—Анталія).

Адреса районної держ. адміністрації: 68100, Одеська область, Татарбунарський р-н, м. Татарбунари, вул. Горького, 1, 3-23-32, веб сторінка http://tatarbunar-rda.odessa.gov.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.
Required fields are marked:*

*