Комінтернівський район Одеської області

Адміністративний центр — смт Комінтернівське.

Загальна площа району — 150 тис. га. Чисельність населення району станом на 1 січня 2009 року становить близько 67 тис. осіб. В оздоровчий сезон чисельність населення збільшується на 40-45%. Населення району мешкає в 67 населених пунктах (із них 3 — селища міського типу), що входять до 20 сільських і 3 селищних рад.

Про погодно-кліматичні умови району дають уяву характеристики наведені для с. Сербка

Зовнішні і внутрішні зв’язки району забезпечуються залізничним і автомобільним транспортом. На території району проходить ділянка залізниці Одеса-Вознесенськ-Первомайськ, на якій розташовані дві залізничні станції — Кремидівка і Сербка. Від станції Чорноморська, яка розташована на території Шомполівської сільської ради, відгалужується залізнична гілка до Одеського припортового заводу і до порту Южний. Територією району проходять автодороги державного значення E58 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (40 км), Р55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг (40 км).

Адреса районної держ адміністрації: 67500, Одеська обл., Комінтернівський р-н, смт Комінтернівське, пр. 40-річчя Визволення, 1, веб сторінка http://komintern-rda.odessa.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.
Required fields are marked:*

*