Біляївський район Одеської області

Районний центр – місто Біляївка

У Біляївському районі переважають середні та великі населені пункти. Всього в районі нараховується 52 населених пунктів, які входять до 20 сільських рад,

Природні умови Біляївського району характеризуються рівнинним рельєфом, посушливим степовим кліматом, наявністю значних залежей будівельного каменю, піску, цегляної, керамзитової та карбонатної сировини, розмаїттямХаджибейського та Куяльницького солоних лиманів, відомих своїми цілющими грязями, а також річок Дністер та Турунчук, чималих за розмірами озер, багатих на рибу та раки.

Головне природне багатство Біляївського району — його земельні ресурси, що представлені чорноземними ґрунтами з високою родючістю, які у сполученні з теплим степовим кліматом формують високий агропромисловий потенціал району.

Територією району проходять автошляхи регіонального та міжнародного значення E95М05 (Одеса-Київ), E87(Одеса-Рені-Бухарест), E58 та E581, прямує залізнична магістраль Одеса-Київ з залізничними станціями Дачне таВигода, відстань від якої до районного центру — 26 км.

Адреса районної держ. адміністрації: 67600, Одеська обл., Біляївський р-н, м. Біляївка, пр. Жовтневої революції, 7, 25535, веб сторінка http://bilyaivka-rda.odessa.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.
Required fields are marked:*

*